OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 15


  Ilość linii tel.: 2
  Miejsc parking.: 20
  Ogrzewanie: C.O. eko-groszek
  Przeznaczenie: Dowolne
  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Dojazd: Asfalt
  Rok budowy: 2011
  Własność bud.: Współwłasność z KW
  Własność dz.: Własność

  Pow. budynków: 270 m2

  Dł.działki: 45 m
  Odl.od miasta: 17 km
  Ogrodzenie: Metalowe
  Szer.działki: 70 m

  Bud.produkcyjny
  Garaż
  Plac

  Internet
  Telefon

OPIS

UWAGA! Brak prowizji za pośrednictwo!

Działka z budynkiem warsztatowo-usługowo-biurowym zlokalizowanym przy drodze krajowej nr 10 (w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Orlen w Obrowie). Nieruchomość bezpośrednio przylega do DK10 i składa się z dwóch działek o powierzchni (0,2657 ha,, 0,1179 ha) i nadaje się na różne typy działalności (stacja paliw, warsztat TIR, skład opału, komis samochodowy itp.).Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*